VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем

brand logo
Зроблено в Польщі  brand flag
2 роки гарантія
VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
21 362 грн з ПДВ
Є в наявності
×
VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем
VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем
21 362 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем
VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем
×
Ми Вам відповімо!
VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем
VTS WING II W200 AC теплова завіса з водяним нагрівачем
Інші моделі:
WING W100 AC
13 963 грн
WING W100 ЕC
15 345 грн
WING W150 AC
17 697 грн
WING W150 AC
19 478 грн
WING W200 AC
23 479 грн
Каталог WING II W

Технічні характеристики водяної теплової завіси VTS WING W200 AC

Параметр Значение
Максимальна ширина дверей для однієї завіси 2 м
Максимальна висота дверей 3,7 м
Напруга мережі 230 В
Теплова потужність 17-47 кВт
Максимальна витрата повітря 4400 м³/год
Максимальний робочий тиск (max) 1,6 МПа
Діаметр сполучних патрубків 3/4"
Частота струму 50 Гц
Об'єм води 3,6 дм3
Потужність електродвигуна 0,32 кВт
Номінальний струм двигуна 2,4 А
Максимальна температура теплоносія 95 °C
Клас захисту IP 20
Маса 39 кг

 

Характеристика

 • агрегат повітряно-опалювальний;
 • корпус - термостійкий пластик;
 • теплоносій - вода;
 • швидкість обертання вентилятора - I, II, III
 • рівень шуму - 66, 57, 46 Дб;
 • напруга мережі 230 В;
 • ступінь захисту IP 20;
 • виробник - VTS (ВТС);
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування 

Повітряна теплова завіса WING W200 AC - це пристрій, призначення якого полягає в створені невидимого повітряного бар'єру, що відокремлює повітря всередині приміщення від зовнішнього повітря.

У холодну пору року може швидко проводити нагрівання великого приміщення, а в теплу – охолодити повітря до комфортної температури. Все це можливо завдяки калориферу, який має високу ефективність теплопередачі та потужному вентилятору. Застосування можливе не тільки у виробничому цеху, ангарі або складі. Їх ставлять в торгових центрах, магазинах, спортзалах, автосалонах, на СТО та інших приміщеннях середніх розмірів.

 

Габаритні та приєднувальні розміри VTS WING W200 AC

В процесі підготовки...

 

Конструктивні особливості

Теплова завіса водяна Wing W200 АС характеризується обтічною аеродинамічною формою. Головна її характеристика - надійна та продумана конструкція.

Корпус – міцний, високоякісний термостійкий пластик (до + 95 °C). Оригінальна форма корпусу схожа на крило планера. Конструкція повністю продумана для поліпшення захоплення повітря.

Повітрозабірник – на вигляд схожий на гриль. Поверхня збільшена на 30%, що дозволяє досягати  підвищенню стабільності повітряного потоку.

Електродвигун забезпечує малошумність та довговічність. АС - змінного струму. Робота двигуна проводиться досить тихо не зважаючи яку швидкість має пристрій. Технічні характеристики електродвигуна відповідають усім нормам.

Вентилятор діаметральний, максимальна робоча температура - до +95 °C. Є три швидкості обертання вентилятора, якщо використовується контролер WING - I - III швидкості. Решітка та вентилятор забезпечують низький рівень шуму серед моделей аналогів.

При попаданні повітря в теплову завісу даний потік швидко структурується, проходить нагрівання. Конструкція всмоктуючої частини сконструйована таким чином, щоб опір всмоктуванню було мінімальним.

 

Монтаж та принцип роботи

Монтаж 

Монтаж швидкий і простий завдяки монтажним кронштейнам. Теплова завіса встановлюється як горизонтально над прорізом, так і вертикально, збоку отвору, як справа, так і зліва. Вона забезпечує комфортні умови в приміщенні де часто відкриваються двері або завжди відчинені навстіж ворота. Даний пристрій легко знищує усі протяги, утримує тепло та завжди підтримує комфортний мікроклімат в приміщенні.

Завіса містить вбудований регулятор обертів - налаштування обдуву в приміщенні, тобто створює мінімальний рух повітряних мас при цьому захищає від проникнення пилу та забруднень в приміщення. Залежно від розміщення обладнання виконує певні умови: біля входу - у холодну погоду не пропускає вуличний пил, сміття, комахи; на стіні – створює потік теплого повітря.

Принцип роботи

Теплова завіса VTS Wing W200 працює з мінімальним енергоспоживанням, ефективно економить витрати на обігрів або охолодження приміщень.

Теплова завіса з дворядним водяним нагрівачем має певний принцип роботи. Теплоносій – в даному випадку гаряча вода, через теплообмінник віддає тепло. Вентилятор в цей час всмоктує в себе з приміщення повітря, пропускає через теплообмінник та випускає назад в приміщення з великою швидкістю. Створюється так званий повітряний бар'єр.

Водяний теплообмінник складається з мідних трубок та алюмінієвих ламелей. Приєднувальні колектори (зовнішнім різьбленням 3/4 ") знаходяться у верхній частині корпусу.

Дану модель дозволено встановлювати та близько до дверей, наскільки це можливо.

Переваги моделі

 • Мінімалістична форма корпусу;
 • Приваблива ціна;
 • Структурований повітряний потік;
 • Модернізована система створення повітряного бар'єра;
 • Безшумна робота завіси;
 • Універсальний монтаж;
 • Енергоефективний двигун;
 • Широкий діапазон роботи
 • Легка очистка поверхні завіси завдяки сучасній конструкції;
 • Знижені тепловитрати – економія в споживанні електроенергії.
 

Теплова завіса з водяним нагрівачем VTS WING W200 AC купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Теплова завіса Wing W200 АС Київ – водяна завіса застосування якої забезпечує економію електроенергії. Купити Wing W200 АС означає отримати пристрій, що досить швидко самоокупиться. Призначення моделі можливе не тільки на підприємствах, а й в житлових приміщеннях – автосалони, аптеки, спортзали.

Важливо розуміння розшифрування маркування. АС – позначення вказує на особливість – конструкція складається з електродвигуна змінного струму. Корпус виконаний з пластику. Форма обладнання та його водяний нагрівач дає можливість проводити монтаж максимально близько до дверей.

Технічні характеристики: ширина та довжина дверей, теплова потужність, витрати повітря, робочий тиск та діаметр патрубків, частота струму та напруга, кількість води та клас захисту, вага та струм і потужність електродвигуна, креслення де вказані розміри та габарити – характеристика та значення усіх параметрів є на сайті компанії для швидкого ознайомлення. Не розумієте наскільки компактний та сучасний пристрій – усе зрозуміло по фото. Обладнання має перевірку ГОСТ та отримує сотні позитивні відгуки. Інструкція з експлуатації розповідає про підключення та налаштування.

Системакс – виробник, що продає обладнання напряму, завод постачає клієнтам без посередників. Тому ціна завжди приємна а якість тільки висока – для виготовлення використовуються тільки якісні запчастини. Потрібне особливе вентиляційне обладнання? Не проблема! Наш завод готовий зробити аналог, можлива заміна параметрів.

Де найкраща вартість? Думаю відповідь уде зрозуміла. Купити теплову завісу з водяним нагрівачем можна оформивши замовлення на сайті. Можливий і інший варіант – подзвоніть нашім менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять налаштування. Продаж можна проводити і за кордон – купити теплову завісу на експорт – Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить з повним комплектом документів – паспорт на теплову завісу, керівництво з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4
Написати відгук
Наверх