ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу

Зроблено в Україні 
ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
108 238 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу
108 238 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-12 (ЦОЛ 12) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЦОЛ-1
8 507 грн
ЦОЛ-1,5
10 860 грн
ЦОЛ-3
22 625 грн
ЦОЛ-4,5
31 675 грн
ЦОЛ-6
49 594 грн
ЦОЛ-9
72 400 грн
ЦОЛ-15
130 067 грн
ЦОЛ-18
152 040 грн
Каталог ЦОЛ

Технічні характеристики ЦОЛ-12

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 98%
Продуктивність 12000 м³/год
Діаметр 1580 мм
Висота 5266 мм
Швидкість надходження повітря 16 - 18 м/с
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Робочий тиск 500 Па
Вага 598 кг

 

Застосування циклона ЦОЛ-12

Циклон ЦОЛ12 застосовують переважно на підприємствах з переробки зерна та помолу борошна. деревообробних підприємствах та на елеваторах. Обладнання працює на вловлювання середнього та великого питу - тирса, зерновий пилу та різні домішки, що знаходяться в повітрі після певного технологічного прицесу. Не дозволяється використовувати циклон ЦОЛ-12 для усунення пилу волоконного та злипаючого типу.

Стандартний варіант виготовлення циклона – без зонта правого або лівого виконання з вуглецевої або нержавіючої сталі. Як доповнення циклона ЦОЛ 12 до його компленту може входити спеціальнй зонт, що захистить систему від опадів, коли установка циклона проводиться на нагнітання, або уліткою розкручування відповідно при установці на розрідження.

Розшифрування маркування

 

 ЦОЛ - 12 
 

де

ЦОЛ - відцентровий очищувач;
12 - типорозмір циклона

 

Комплектація поставки

В комплект поставки ЦОЛ 12 входить:

  • корпус циклона (ліве та праве виконання);
  • паспорт.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • зонт вихлопної труби.

 

Повітря надходить до циклона та завдяки відцентровій силі тверді частинки відкидаються до стінок циклона й рухаються вниз до бункера. Повітря, яке очистилось виходить через затвор, а зерновий пил залишається в накопичувальному бункері.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЦОЛ-12

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЦОЛ-12 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

При виборі циклона часто постає питання: «Що таке циклон ЦОЛ, що означає його характеристика та як обрати потрібну модель?» Циклон типу ЦОЛ номер 12 – пристрій, маркування якого пояснює застосування. Дане розшифрування ЦОЛ означає, що циклон являє собою відцентровий очищувач. Тобто головне призначення моделі – виконувати функцію фільтр та уловлювати зерновий пил й домішки.

Виробник «Системакс» напрацював довіру своїх клієнтів. Компанія отримує позитивні відгуки, які справжні та не підроблені. Завод надає преміальне обладнання, якість якого найвища, а ціна тільки оптимальна, оскільки ми працюємо без посередників. Усі циклони Україна серія ЦОЛ №12 перевіряються на якість за положеннями ГОСТ, після чого їм надають сертифікат.

Легко можна розібратись зі значеннями характеристики у нас на сайті. Виробник удосконалює подачу інформації, надається тільки перевірена характеристика. Креслення зображує усі приєднувальні та габаритні розміри показує габарити моделі – діаметр циклона, ширина, висота. В спеціальній таблиці показані усі технічні параметри, а саме продуктивність, вага циклона ЦОЛ 12, максимальна температура, потужність та тиск, фото циклона.

Серія циклонів цол має зрозумілий принцип роботи. Схема виконання зображує правильне підключення даного циклона ЦОЛх12. Він має стандартне налаштування. Установка для правильної роботи важлива, опис зазначено додатково в інструкцію з експлуатації. Дана інструкція та спеціальний паспорт надаються в обов’язковому порядку.

Конструкція виконання може бути змінена за Вашим індивідуальним виготовленням – виконана заміна характеристик, додати такі запчастина як зонт, улітка розкручування, або навіть виготовлення спеціального обладнання, що буде як аналог до Вашого. Потрібно купити циклон ЦОЛ-12 Київ? Оформіть замовлення на товар онлайн на сайті компанії. Другий варіант – подзвоніть менеджерам, вони проконсультують та зроблять замовлення. Купити циклон ЦОЛ 12 з доставкою за кордон? СИСТКМАКС працює на експорт – Молдова, Білорусь, Грузія, Казахстан, Туркменістан.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх