ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу

Зроблено в Україні 
ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
22 625 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу
22 625 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-3 (ЦОЛ 3) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЦОЛ-1
8 507 грн
ЦОЛ-1,5
10 860 грн
ЦОЛ-4,5
31 675 грн
ЦОЛ-6
49 594 грн
ЦОЛ-9
72 400 грн
ЦОЛ-12
108 238 грн
ЦОЛ-15
130 067 грн
ЦОЛ-18
152 040 грн
Каталог ЦОЛ

Технічні характеристики ЦОЛ-3

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 98%
Продуктивність 3000 м³/год
Діаметр 788 мм
Висота 2653 мм
Швидкість надходження повітря 16 - 18 м/с
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Робочий тиск 500 Па
Вага 125 кг

 

Застосування циклона ЦОЛ-3

Циклон ЦОЛ3 застосовують переважно на підприємствах з переробки зерна та помолу борошна. деревообробних підприємствах та на елеваторах. Обладнання працює на вловлювання середнього та великого питу - тирса, зерновий пилу та різні домішки, що знаходяться в повітрі після певного технологічного прицесу. Не дозволяється використовувати циклон ЦОЛ-3 для усунення пилу волоконного та злипаючого типу.

Стандартний варіант виготовлення циклона – без зонта правого або лівого виконання з вуглецевої або нержавіючої сталі. Як доповнення циклона ЦОЛ 3 до його компленту може входити спеціальнй зонт, що захистить систему від опадів, коли установка циклона проводиться на нагнітання, або уліткою розкручування відповідно при установці на розрідження.

Розшифрування маркування

 

 ЦОЛ - 3 
 

де

ЦОЛ - відцентровий очищувач;
3 - типорозмір циклона

 

Комплектація поставки

В комплект поставки ЦОЛ 3 входить:

  • корпус циклона (ліве та праве виконання);
  • паспорт.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • зонт вихлопної труби.

 

Повітря надходить до циклона та завдяки відцентровій силі тверді частинки відкидаються до стінок циклона й рухаються вниз до бункера. Повітря, яке очистилось виходить через затвор, а зерновий пил залишається в накопичувальному бункері.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЦОЛ-3

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЦОЛ-3 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Батарейний груповий циклон 4БЦШ-200 - батарейна установка - це механізм, в склад якого входить група циклонів (4 циліндри), об’єднані між собою. Діаметр патрубка становить 200 мм. Установка циклона 4БЦШ виконується вертикально, щоб отвір бункера через яке виходить забруднення, було направлене вниз.

На індивідуальне замовлення завод може виготовити спеціальне обладнання під замовлення. На сайті розміщена все точна характеристика циклона 4БЦШ-200 – габарити та приєднувальні розміри вказані на креслені схеми виконання; частоти, вага, тиск мають точне та перевірене значення; розміщене справжнє фото циклона. Для Вас наші спеціалісти вказали інформацію щодо налаштування та підключення циклона, його витрати та монтаж. Якщо Вам потрібна заміна циклона, менеджери швидко підберуть для Вас аналог.я Вас аналог.

Виробник ПК «Системакс» (завод Київ, Україна) представляє найкраще обслуговування своїх клієнтів, виробляє найякісніший пристій за доступними для всіх цінами. Кращий досвід компанії у сфері промислового обладнання підтверджений нашими клієнтами – позитивні відгуки, велика кількість постійних покупців.

Наші менеджери - професіонали у своїй сфері, дадуть відповідь на усі питання, проконсультують у виборі та в підберуть за необхідності укомплектований шлюзовий затвор до циклона.

Купити циклон 4БЦШ-200 можна здійснивши замовлення у нас на сайті та потративши на це мінімальну кількість часу. У паспорт зазначена всі важлива інформація щодо використання циклона. Він та інструкція з експлуатації надається до кожного обладнання. Виробляється також обладнання і на експорт – Молдова, Туркменистан, Казахстан, Грузія, Туреччина, та будь-які інші країни світу.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх