ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
130 067 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу
130 067 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-15 (ЦОЛ 15) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЦОЛ-1
8 507 грн
ЦОЛ-1,5
10 860 грн
ЦОЛ-3
22 625 грн
ЦОЛ-4,5
31 675 грн
ЦОЛ-6
49 594 грн
ЦОЛ-9
72 400 грн
ЦОЛ-12
108 238 грн
ЦОЛ-18
152 040 грн
Каталог ЦОЛ
benefit notice

Технічні характеристики ЦОЛ-15

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 98%
Продуктивність 15000 м³/год
Діаметр 1766 мм
Висота 5898 мм
Швидкість надходження повітря 16 - 18 м/с
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Робочий тиск 500 Па
Вага 718,6 кг

 

Застосування циклона ЦОЛ-15

Циклон ЦОЛ15 застосовують переважно на підприємствах з переробки зерна та помолу борошна. деревообробних підприємствах та на елеваторах. Обладнання працює на вловлювання середнього та великого питу - тирса, зерновий пилу та різні домішки, що знаходяться в повітрі після певного технологічного прицесу. Не дозволяється використовувати циклон ЦОЛ-15 для усунення пилу волоконного та злипаючого типу.

Стандартний варіант виготовлення циклона – без зонта правого або лівого виконання з вуглецевої або нержавіючої сталі. Як доповнення циклона ЦОЛ 15 до його компленту може входити спеціальнй зонт, що захистить систему від опадів, коли установка циклона проводиться на нагнітання, або уліткою розкручування відповідно при установці на розрідження.

Розшифрування маркування

 

 ЦОЛ - 15 
 

де

ЦОЛ - відцентровий очищувач;
15 - типорозмір циклона

 

Комплектація поставки

В комплект поставки ЦОЛ 15 входить:

  • корпус циклона (ліве та праве виконання);
  • паспорт.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • зонт вихлопної труби.

 

Повітря надходить до циклона та завдяки відцентровій силі тверді частинки відкидаються до стінок циклона й рухаються вниз до бункера. Повітря, яке очистилось виходить через затвор, а зерновий пил залишається в накопичувальному бункері.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЦОЛ-15

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЦОЛ-15 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що це та що означає циклон ЦОЛ 15, які технічні характеристики даної моделі, яке підключення та налаштування? Та головне питання: В кого купити циклон ЦОЛ-15 та де купити Київ?

Пристрій являє собою механізм для очищення повітря від пилу, який працює як фільтр для повітря. Головне призначення – підприємства для перобки зерна та пилу. Маркування моделі розповідає про застосування моделі. Його розшифрування: ЦОЛ - відцентровий очищувач. Головні технічні параметри циклона групи ЦОЛ номер 15: розміри, що вказані на креслення; зображена схема виконання обладнання; технічні характеристики – продуктивність, робочий тиск, максимальна температура та потужність, вага точна та частоти; вказані усі габарити - ширина, довжина , висота та діаметр в мм. Вказане професійне фото циклона.

Виробник на циклон типу ЦОЛ надає спеціалізований паспорт, а також до комплекту входить інструкція з експлуатації. У них зазначенийопис обладнання, його принцип роботи , його монтаж та устанока. Інструкція з експлуатації детально підкаже як встановлювати циклон ЦОЛ15. Якість перевірена за положеннями ГОСТ, тому агрегат має сертифікат відповідності. За індивідуальним виготовленням можна замінити запчастини, виготовити аналоги обладнання до Ваших неробочих, можлива заміна параметрів.

Завод виробляє циклон серія Цол№15, якість якого підтверджена – два роги гарантії та позитивні відгуки від кожного клієнта. Компанію, яка буде аналог до нашої не знайти. Тільки у нас оптимальна ціна, вартість циклона ЦОЛ №15 найприємніша.

Продаж проводиться на сайті компанії. Також Ви можете зателефонувати нашим менеджерам – вони підкажуть у виборі, знайдуть необхідну модель та оформлять замовлення. Циклони Україна також компанія продає на експорт – Литва, Молдова, Туреччина, Казахстан.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх