ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
31 675 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу
31 675 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-4,5 (ЦОЛ 4,5) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЦОЛ-1
8 507 грн
ЦОЛ-1,5
10 860 грн
ЦОЛ-3
22 625 грн
ЦОЛ-6
49 594 грн
ЦОЛ-9
72 400 грн
ЦОЛ-12
108 238 грн
ЦОЛ-15
130 067 грн
ЦОЛ-18
152 040 грн
Каталог ЦОЛ
benefit notice

Технічні характеристики ЦОЛ-4,5

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 98%
Продуктивність 4500 м³/год
Діаметр 969 мм
Висота 3260 мм
Швидкість надходження повітря 16 - 18 м/с
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Робочий тиск 500 Па
Вага 175 кг

 

Застосування циклона ЦОЛ-4,5

Циклон ЦОЛ4,5 застосовують переважно на підприємствах з переробки зерна та помолу борошна. деревообробних підприємствах та на елеваторах. Обладнання працює на вловлювання середнього та великого питу - тирса, зерновий пилу та різні домішки, що знаходяться в повітрі після певного технологічного прицесу. Не дозволяється використовувати циклон ЦОЛ-4,5 для усунення пилу волоконного та злипаючого типу.

Стандартний варіант виготовлення циклона – без зонта правого або лівого виконання з вуглецевої або нержавіючої сталі. Як доповнення циклона ЦОЛ 4 5 до його компленту може входити спеціальнй зонт, що захистить систему від опадів, коли установка циклона проводиться на нагнітання, або уліткою розкручування відповідно при установці на розрідження.

Розшифрування маркування

 

 ЦОЛ - 4,5 
 

де

ЦОЛ - відцентровий очищувач;
4,5 - типорозмір циклона

 

Комплектація поставки

В комплект поставки ЦОЛ 4,5 входить:

  • корпус циклона (ліве та праве виконання);
  • паспорт.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • зонт вихлопної труби.

 

Повітря надходить до циклона та завдяки відцентровій силі тверді частинки відкидаються до стінок циклона й рухаються вниз до бункера. Повітря, яке очистилось виходить через затвор, а зерновий пил залишається в накопичувальному бункері.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЦОЛ-4,5

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЦОЛ-4,5 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що таке циклон типу ЦОЛ 4 5 та яке його застосування? Циклон ЦОЛ серія 4.5 – пристрій, який використовується як фільтр повітря, що містить в собі залишки пилу та інші домішки. Стандартна конструкція не містить зонт, улітку та бункер. Головні запчастини – це корпус циклона ЦОЛ4,5, діаметр у якого вимірюється в мм.

Як купити циклон ЦОЛ-4,5 Київ? Продаж обладнання проводиться на сайті або в телефонному режимі. Менеджери завжди готові допомогти з вибором. Неробоче Ваше обладнання і потрібно, щоб була заміна на такий же ж. Спеціалісти швидко підбирають аналог.ат.

Хто кращий виробник циклона ЦОЛ 4,5? Завод компанії СИСТЕМАКС надає своєму клієнту тільки преміальне обладнання. Хороша ціна, висока якість, швидка доставка – все це про одну компанію. Щодня від клієнтів надходять тільки позитивні відгуки. Циклони Україна перевіряються на відповідність ГОСТ та отримують сертифікат. Також надається індивідуальний паспорт та інструкція.

Яка характеристика важлива при виборі моделі та що означає маркування? Варто завжди звертати увагу на технічні характеристики – потужність циклона ЦОЛ4.5, його максимальна температура та робочий тиск циклонів ЦОЛ номер 4,5. Приєднувальні та габаритні розміри вказані на креслення, де показана схема виконання. Габарити моделі також зрозумілі – висота, ширина, довжина - дані усі значення. Також варто завжди звіряти яка вага циклона ЦОЛх4,5, фото усі зображенні на сайті. Розшифрування маркування підказує продуктивність моделі.

Як ж правильно встановити циклона та його підключення? Опис всього зазначено в паспорт до моделі. Він та інструкція з експлуатації входить до списку документів, які Ви отримуєте при замовленні. Також там Ви ознайомитесь який принцип роботи та в чому полягає його налаштування, його установка та її особливості.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх