ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу

Зроблено в Україні 
ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
72 400 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу
72 400 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-9 (ЦОЛ 9) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЦОЛ-1
8 507 грн
ЦОЛ-1,5
10 860 грн
ЦОЛ-3
22 625 грн
ЦОЛ-4,5
31 675 грн
ЦОЛ-6
49 594 грн
ЦОЛ-12
108 238 грн
ЦОЛ-15
130 067 грн
ЦОЛ-18
152 040 грн
Каталог ЦОЛ

Технічні характеристики ЦОЛ-9

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 98%
Продуктивність 9000 м³/год
Діаметр 1367 мм
Висота 4529 мм
Швидкість надходження повітря 16 - 18 м/с
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Робочий тиск 500 Па
Вага 400 кг

 

Застосування циклона ЦОЛ-9

Циклон ЦОЛ9 застосовують переважно на підприємствах з переробки зерна та помолу борошна. деревообробних підприємствах та на елеваторах. Обладнання працює на вловлювання середнього та великого питу - тирса, зерновий пилу та різні домішки, що знаходяться в повітрі після певного технологічного прицесу. Не дозволяється використовувати циклон ЦОЛ-9 для усунення пилу волоконного та злипаючого типу.

Стандартний варіант виготовлення циклона – без зонта правого або лівого виконання з вуглецевої або нержавіючої сталі. Як доповнення циклона ЦОЛ 9 до його компленту може входити спеціальнй зонт, що захистить систему від опадів, коли установка циклона проводиться на нагнітання, або уліткою розкручування відповідно при установці на розрідження.

Розшифрування маркування

 

 ЦОЛ - 9 
 

де

ЦОЛ - відцентровий очищувач;
9 - типорозмір циклона

 

Комплектація поставки

В комплект поставки ЦОЛ 9 входить:

  • корпус циклона (ліве та праве виконання);
  • паспорт.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • зонт вихлопної труби.

 

Повітря надходить до циклона та завдяки відцентровій силі тверді частинки відкидаються до стінок циклона й рухаються вниз до бункера. Повітря, яке очистилось виходить через затвор, а зерновий пил залишається в накопичувальному бункері.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЦОЛ-9

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЦОЛ-9 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Стандартна конструкція циклона ЦОЛ 9 являє корпус циклона, діаметр якого має значення у мм. Установка проводиться за стандартними нормами з вуглецевої сталі, можлива також заміна на інший матеріал за індивідуальним виготовленням. Завод може виробити пристрій аналог до Вашого, замінити запчастини за попередньою домовленістю.

Що це таке циклон ЦОЛ №9 та які його фото можна подивитись на сайті СИСТЕМАКС. Продуктивність, робочий тиск, максимальна температура та потужність, його вага – найважливіші технічні характеристики циклона ЦОЛ9. Усі їх значення у даної моделі вказані на сайті компанії. Креслення удосконалене спеціалістами та легко пояснює клієнту, які розміри та габарити має представлена модель. Правильне підключення показує схема виконання циклона ЦОЛ серія 9.

Циклон типу ЦОЛ номер 9 має головне застосування – для зернового пилу, він працює як фільтр для запиленого повітря. Маркування обладнання, а точніше його розшифрування вказує на головне його призначення в роботі – відцентровий очищувач. Принцип роботи досить не складний та зрозумілий.

Циклони Україна проходять детальну перевірку, після чого виробник відправляє їх на продаж. Обладнання має сертифікат відповідності положенням ГОСТ. Характеристика та опис роботи циклона, його налаштування вказані в спеціальний паспорт. Він та інструкція з експлуатації додається при кожному замовлені певної моделі.

Обладнання має преміальну якість, оптимальна ціна на яке обумовлена тим, що компанія працює без посередників. Клієнти щодня залишають тільки позитивні відгуки. Купити циклон ЦОЛ-9 Київ легко, здійснивши заявку на замовлення на сайті компанії. Менеджери неодмінно зателефонують Вам для уточнення деталей. Можна придбати циклон ЦОЛ-9 і на експорт – Молдова, Грузія, Білорусь, Туркменістан.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх