ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу

Зроблено в Україні 
ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
49 594 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу
49 594 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-6 (ЦОЛ 6) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЦОЛ-1
8 507 грн
ЦОЛ-1,5
10 860 грн
ЦОЛ-3
22 625 грн
ЦОЛ-4,5
31 675 грн
ЦОЛ-9
72 400 грн
ЦОЛ-12
108 238 грн
ЦОЛ-15
130 067 грн
ЦОЛ-18
152 040 грн
Каталог ЦОЛ

Технічні характеристики ЦОЛ-6

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 98%
Продуктивність 6000 м³/год
Діаметр 1105 мм
Висота 3733 мм
Швидкість надходження повітря 16 - 18 м/с
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Робочий тиск 500 Па
Вага 274 кг

 

Застосування циклона ЦОЛ-6

Циклон ЦОЛ6 застосовують переважно на підприємствах з переробки зерна та помолу борошна. деревообробних підприємствах та на елеваторах. Обладнання працює на вловлювання середнього та великого питу - тирса, зерновий пилу та різні домішки, що знаходяться в повітрі після певного технологічного прицесу. Не дозволяється використовувати циклон ЦОЛ-6 для усунення пилу волоконного та злипаючого типу.

Стандартний варіант виготовлення циклона – без зонта правого або лівого виконання з вуглецевої або нержавіючої сталі. Як доповнення циклона ЦОЛ 6 до його компленту може входити спеціальнй зонт, що захистить систему від опадів, коли установка циклона проводиться на нагнітання, або уліткою розкручування відповідно при установці на розрідження.

Розшифрування маркування

 

 ЦОЛ - 6 
 

де

ЦОЛ - відцентровий очищувач;
6 - типорозмір циклона

 

Комплектація поставки

В комплект поставки ЦОЛ 6 входить:

  • корпус циклона (ліве та праве виконання);
  • паспорт.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • зонт вихлопної труби.

 

Повітря надходить до циклона та завдяки відцентровій силі тверді частинки відкидаються до стінок циклона й рухаються вниз до бункера. Повітря, яке очистилось виходить через затвор, а зерновий пил залишається в накопичувальному бункері.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЦОЛ-6

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЦОЛ-6 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що таке циклон ЦОЛ-6 характеристики застосування? Головне призначення – як фільтр для повітря, яке піддалось забрудненню при певному технологічному процесі. Установка циклона ЦОЛ 6 являє собою механізм, стандартна комплектація якого складається із корпуса циклона, діаметр у якого становить 1105 мм. Додатково можна замовити запчастини – зонт, улітка розкручування та бункер.

Виробник СИСТЕМАКС виготовляє циклони Україна за індивідуальним замовленням. Якщо потрібна заміна параметрів або комплектації, чи необхідно виготовити аналог до Вашого неробочого обладнання – завод готовий зробити будь-який пристрій. Також компанія працює і на експорт. Продаж циклонів ЦОЛ номер 6 проходить на сайті компанії. Купити циклон ЦОЛ-6 Київ можна в телефонному режимі, менеджери готові проконсультувати та зробити замовлення.

При виборі моделі циклонів серія ЦОЛ необхідно перше – це визначитись які технічні характеристики Вам підходять. А саме продуктивність, правильний робочий тиск циклонів, його максимальна температура та потужність та точна вага. Креслення, де зображена схема виконання допоможе підібрати розміри циклона та звірити його габарити – зазначені усі значення параметрів довжина, висота, ширина. На сайті зображені фото циклона ЦОЛ 6.

Важливо розумітись також який же принцип роботи циклона ЦОЛ6. Підключення агрегата буває двох випадків – встановлення перед вентилятором та після вентилятора. Тому потрібно розумітись, який опис налаштування підходить Вам. Характеристика маркування у даної моделі несе в собі інформативне розшифрування – циклон типу ЦОЛ означає відцентровий очищувач.

Компанія чесна перед клієнтами. Кожен відгук справжній та написаний клієнтами. Циклон ЦОЛх6 після виготовлення проходить перевірку на якість, де отримує сертифікат на відповідність положенням ГОСТ. Додатково клієнту надається паспорт та інструкція з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх